Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Wrinkle Kırışıklık Problemi Olan Ciltler Yenileyici Bakım Serisi Günlük Kullanım

Wrinkle Kırışıklık Problemi Olan Ciltler Yenileyici Bakım Serisi Günlük Kullanım
Wrinkle Kırışıklık Problemi Olan Ciltler Yenileyici Bakım Serisi Günlük Kullanım
Görüntülenme Sayısı: 11697
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Histomer Wrinkle Formula, kırışıklıkları dolduran ve yumuşatan biyolojik maddeler ile bitkilerin kök hücrelerinin (Histomerik hücreler) özlerini içerir. Aynı zamanda özel canlandırıcı aktif maddeler de içermektedir. Yenilikçi formülünden ötürü, Histomer Wrinkle Formula, derinlemesine kırışık çizgilerine etki eder. Cildi yeniler duru ve canlı bir hale getirir. İçerisindeki aktif maddeler ile cilde yararlı etkilerini ortaya koyarak cildi erken yaşlanma etkilerinden korur. Düzenli kullanımlarda derin kırışıklıklarda gözle görünür derecede azalma ve ifade kırışıklıklarında yumuşama gözlemlenir. Cilt elastikiyeti toparlanır daha genç bir görünüm elde edilir. Yüzeysel ve derin etki için formüle edilmiştir. Aktif içerikler;

• Histomerik hücreler

• Bilfida mayası lizatı

• Kafurotu çiçeği özü

• Hurma ağacı yağı özü

Wrinkle Formula Ultra Serum 30 ml

Hafif ve yumuşak yapısı ile konsantre serum. Kök hücrelerinin konsantre özleri ve “HFM” bileşiği sayesinde kırışıklıkları cildin derinlerinden yumuşatmasının yanı sıra kırışıklıkların altındaki zarar görmüş cilt dokularını da doldurabilen etkiye sahiptir. “RE-PULPACTIVE” aktif maddeside içerir.Yüzün diri olmasını sağlayan ve diri görünümünü koruyan bir üründür. Yüz hatlarını düzelten cerrahi Lipolifting işlemine karşı alternatif bir kozmetik ürünü olarak sunulabilir.

Wrinkle Formula Day Cream 50 ml

Kırışıklık açan gündüz kremi. Sayısız ve olağanüstü aktif maddelerin yüksek konsantrasyonu sayesinde kırışıklıkları yukarı doğru kaldırarak bir basınç sağlar. “HFM” bileşiği (Hyaluronik Doldurucu Mikrosferler) sayesinde kırışıklıkları dolgunlaştırır “Repair Complex CLR” sayesinde ise cilt yapısı üzerinde güneş ışınlarının verdiği hasarları ortadan küçük ifade kırışıklıklarının oluşumunun önlenmesinde de yardımcı olur.

Wrinkle Formula Night Cream 50 ml

Kırışıklık açan gece kremi. “HFM” içeriği (Hyaluronik Doldurucu Mikrosferler) ve “Repair Complex CLR” ile zenginleştirilmiş olan bitkilerin kök hücrelerinin konsantre özleri ile ciltteki kırışıklıklar içten onarılır. Güneş ışınlarının cilt yapısı üzerindeki zararlı etkileri ve cilde verdiği hasarlar ortadan kaldırır.

Wrinkle Formula Cleansing Milk 200 ml

İçeriğindeki aktif maddeler sayesinde bakımın etkinliğini arttırarak cildi bakıma hazırlayan temizleme sütü.

Wrinkle Formula Refining Lotion 200 ml

Cildi rahatlatan ve ipeksi bir dokunuş kazandıran cilt toniği.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi