Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Ayak Sağlığı Cihazları

Salonunuza gelen müşterilerinize uygulayacağınız ayak bakımları onları mutlu edecektir. Bütün gün ayaklarının üstünde durduğunu düşünürsek ayak bakımlarının ne kadar önemli olduğunu göreceğiz.

Salonumuzda ayak sağlığına ayıracağımız bölümle bir kabin oluşturabiliriz bu bölüm sizin müşterinizin de keyif aldığı bir uygulama olacaktır. Islak ve kuru bakımlar olarak kullanabileceğiniz iki ayrı sistem Podoloji Cihazları Podiavak ve Podiaspray ile podoloji bakımlarını yapabilirsiniz.

Podoloji (Ayak Bakımı Uygulamaları) ülkemizde hak ettiği yere gelmek üzeredir. Podolojik ayak bakımı eğitimini Milli Eğitim Bakanlığı Özel Şevval Özçelik Eğitim Kurumlarından Alabilirsiniz M.E.B onaylı sertifikalı eğitimlerle bilgilenerek yeni bakım kabinlerine merhaba deyin.

Pedikür spa Cihazlarını konforu ile tanıştınız mı? Manuel ve Dijital pedikür Spa koltukları ile tanışmanın tam sırası. Oda planlaması ve kabin donanımları ile size ihtiyacınız doğrultusunda hizmet veriyoruz işletmenize uygun cihaz ve pedikür Spa koltukları hakkında Fiyat ve bilgi için bizlere başvurabilirsiniz.

Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: PODI-001
Bu cihaz ıslak teknik ile çalışır ve net devir sayısı ile el ayak bakımının en iyi şekilde uygulanmasına olanak sağlar. Suyun çok ince şekilde buharlaştırılması sonucunda sürtünme sonucu oluşan toz hemen bağlanır. Kullanma elemanları ön yüzde net olarak görülebilecek şekilde yerleştirilmiştir. Bakım..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: PODI-002
Temiz, hijyenik membran tuş takımı Güçlü, kompakt vakum cihazı ile entegre emiş sistemi, fırçasız, NSK mikro motor ( 40.000 rpm) ve kolay basit bakım. mikro motor hızı ve emme gücü dijital göstergesiye şık tasarım. Son derece verimli emme sistemi (350 W) Podiavac ayak bakım cihazımızın özellikleridi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)