Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

BIO HLS Profesyonel Profesyonel Kullanım

BIO HLS Profesyonel Profesyonel Kullanım
BIO HLS Profesyonel Profesyonel Kullanım
Görüntülenme Sayısı: 11648
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL
BIO HLS Profesyonel Kabin Ürünleri HISTOMER PROFESSIONAL BIO HLS

Bakımlardan en etkin sonuçları alabilmek için, profesyonel kullanımdan sonra bir daha ki enstitü bakım zamanına kadar olan süreç içerisinde ev kullanım ürünleriyle bakımların devamları sağlanmalıdır.

Bio-HLS Micellar Cleansing Oil 200ml

Micellar makyaj temizleme yağıdır.

Her türden makyajı, en ağır olanı bile, nazikçe ve herhangi bir kalıntı bırakmadan kolaylıkla arındırır.

Gözeneklerin içindeki kirliliği de temizlemek için ideal bir üründür. Cildi oksijenlendirir ve sonraki uygulamaların derinlemesine bir etki yaratmasına izin verir.

Az miktarda ürün alınız ve hafifçe yüzünüze, özellikle gözler ve dudaklarda ve yoğun makyajlı alanlarda masaj yapınız. Son olarak, tüm kalıntıları çıkarmak için ıslak süngerle yüzü tamamen silin ve sonra Bio-HLS Tonlayıcı Losyon ile cildi tonlandırın. 

Bio-HLS Hyaluronic Toning Lotion 400 ml

Olgun ciltler için tonlayıcı, nemlendirici ve yatıştırıcı losyon.

Tüm cilt bio stimulation sorunları için ideal bir tamamlayıcıdır. Aktif bir PHER Kompleksi (Pro-Hyaluronik Enzimler Düzenleyen Kompleks) formülüne dayanarak, dermiste yeni Hyaluronik Asit oluşumunu teşvik eder ve cilt tonunu, yumuşaklığını ve elastikiyetini geliştirerek cildin yaşlanmasına karşı savaşmaya yardımcı olur.

Koton ped ile Hafifçe tamponlayın.

BIO HLS EXFOLIATING FACIAL SCRUB 150 ml

Kırışıklık ve yenilenme için 24 H yüz kremi 45-55 yaş grubuna uygun olarak tasarlanan bu anti-aging uygulaması güçlü bir toparlayıcı ve elastikiyeti artırıcı özelliğine sahiptir.

Yüksek yoğunluklu Gardenia Jasminoides kök hücrelerine ve aktif Bio-HLS Vital Complex’e dayanan formülünün biyolojik uyarıcı etkisi çok güçlüdür.

Uygulama, Bio-HLS Vital Filler’in yüz, boyun ve boyun bölgesindeki uygulanması, ardından en fazla kırışıklık gösteren alanlarda yoğun serum Bio-HLS Absolute Lifting kullanımı önerilir.

Bio-HLS Dark Spots Treatment 6 tubes 3ml

Koyu lekeleri azaltan yoğunlaştırılmış konsantre emulsion, ifade hatları ve yaşlanma belirtilerini azaltır.

Botox-Aloe Konsantresi, PHER Kompleksi (Pro-Hyaluronik Enzimler Düzenleyici Kompleks), Gardenia Jasminoides Kök Hücreler ile İfade çizgilerini daha az görünür yapar.

Bu yoğun anti-aging uygulamasında en önemli efekttir. Aynı zamanda Hyaluronik asit yeni kollajenli oluşumunu uyarır. Bir tüpün tüm içeriğini, uygulanacak alanlara masaj yaparak uygulayın.

Bio-HLS Total Booster Facial Mask 10 mask 36 g

Adjuvant cilt biostimülasyon uygulama için peel-o maskesidir

Bio-HLS cilt biostimülasyon uygulamasının yaşlanmayı önleyici etkisini arttırmak için tasarlanmış ciltten soyularak çıkartılan maskedir.

Her biri farklı molekül ağırlığına sahip 3 farklı Hyaluronik Asit içerir. Birlikte, epidermisi doygun hale getirirler, böylece maskenin uygulanmasından hemen önce kullanılan aktif bileşenlerin hızlı bir şekilde penetrasyonuna izin verilir veya hemen çıkarılmasından sonra kullanılır.

Bir poşetin içeriğini bir kapta 100 cc su ile karıştırın. Yaklaşık 2 dakika iyice karıştırın ve hemen spatula kullanarak uygulayın.

15 dakika ciltte bırakın ve daha sonra ciltten kaldırarak çıkarın. 

Bio-HLS Fine Wrinkle Treatment 6 tubes 3ml

Konsantre emulsıon ifade hatları ve yaşlanma belirtilerini azaltır. Botox-Aloe Konsantresi, PHER Kompleksi (Pro-Hyaluronik Enzimler Düzenleyici Kompleks), Gardenia Jasminoides Kök Hücreler ile yoğun anti-aging uygulamasıdır.

İfade çizgilerini daha az görünür yapar; Aynı zamanda Hyaluronik asit yeni kollajen li oluşumunu uyarır.

Bir tüpün tüm içeriğini, uygulanacak alanlara masaj yaparak uygulayın. 

Bio-HLS Vital Filler 125ml

Kırışıklık ve yenilenme için 24 H yüz kremi 55 yaşa kadar uygun olarak tasarlanan bu anti-aging uygulaması güçlü bir toparlayıcı ve elastikiyeti artırıcı özelliğe sahiptir.

Yüksek yoğunluklu Gardenia Jasminoides kök hücrelerine ve aktif Bio-HLS Vital Complex’e dayanan formülünün biyolojik uyarıcı etkisi çok güçlüdür.

Bio-HLS Vital Filler’in yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanması, ardından en fazla kırışıklık gösteren alanlarda yoğun serum Bio-HLS Absolute Lifting kullanımı önerilir. 

Bio-HLS Supreme Filler 125ml

24 H yüz kremi, ileri anti-age uygulamasında 55 yaş üzeri için tasarlanmıştır. Bu anti-aging uygulaması, cilde sıkılığını ve esnekliğini yeniden kazandırır ve koyu lekelere karşı etkili olur.

Yüksek yoğunluklu Buddleja Davidi kök hücrelerine dayanan ve aktif Bio-HLS Yüksek Kompleksi üzerine kurulu olan formül, esneklik kapasitesi yanı sıra çok yüksek kırışık dolum kapasitesi ile güçlü bir biyolojik uyarıcı etki yapmaktadır.

bıo hls supreme fıller yüz, boyun ve boyun bölgesindeki uygulanması, ardından en fazla kırışıklık gösteren alanlarda yoğun serum Bio-HLS Absolute Lifting kullanımı önerilir. 

Bio-HLS Absolute Lifting 45ml

Çok yüksek biyo-uyarıcı aktif bileşen konsantrasyonlarıyla zenginleştirilmiş olağanüstü bir kompleks olan Botox-Aloe Konsantresi ile formüle edilmiş özel bir üründür.

Özel formülüyle Bio-HLS absolute lifting, ifade kırışıklıklarının hızlı bir şekilde azaltılmasını ve uzun süre dayanan genel anti-aging etkisi sağlayarak dikkate değer bir kaldırma eylemi gösterir.

Ürünü alnındaki kırışıklıklar, gözlerin dış kısmı ve burun ile ağız arasında az miktarda hafif masaj yaparak uygulanabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi