Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

IPL Lazer Epilasyon

IPL Lazer Epilasyon Cihazı(505 - 1200 nm):

Fotoepilasyon, flash lamba teknolojisi, mavi ışık vb şekilde adlandırılan bu yöntem lazer değil, yoğunlaştırılmış ışıktır. 550 – 1200 nm aralığında dalgaboyu kullanılır. Kılı yok etme gücü olmadığından uygulamadan sonra kıl bir süre sonra incelerek tekrar çıkar.

IPL Lazer ve Diğer Lazer Sistemleri ile istenmeyen tüyler nasıl yok edilir?:

Diğer lazer sistemleri ile arasında IPL lazer sistemleri lehine belirgin farklar vardır. IPL lazer sisteminde kişinin kılının kalınlık, sıklık ve rengine, cildin renk ve yapısına ve uygulanacak bölgeye göre verilecek ışığın şiddetini ve süresini ayarlama olanağı vardır. Bu esnek tedavi yaklaşımı şu anda epilasyon için kullanılan hiçbir lazer sisteminde bulunmamaktadır. IPL lazer sisteminde tedavi başlıkları, diğer lazer epilasyon sistemi başlıklarına göre çok daha geniş olduğu için tedavi süresi belirgin olarak kısalmaktadır. Ayrıca bu sayede uygulamanın maliyeti de düşmektedir. IPL lazer sistemi ile diğer lazer sistemleri arasındaki bir başka fark ise kişinin uygulama esnasında duyduğu acının şiddetidir. Diode lazerler ile yapılan epilasyon sırasında kişiler belirgin acı hissederler ve hatta özel kremler ile deriyi uyuşturmak bile gerekebilir. Fakat özel soğutma sistemi olan IPL lazer ünitesinde (Temaslı devamlı soğutma-Başlığında monte özel 0º soğutma sistemi) kişinin hissettiği acı yok denecek kadar azdır ve daha önce bahsedildiği gibi uygulama süresi çok kısa olduğu için tolere edilmesi kolay olur.

Marka: MAP Multi Application Model: MAP-01
MAP-II Multi-Application Platform Epilasyon Cihazı ile Tüm Renk ve Kalınlaktıkaki kıllarda etkin çözüm Tek Başlık Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve darbeli ışık atımı sayesinde her bir saniyede on atış çalışma modu ile konforlu ve hızlı IPL uygulama sistemiTEK BAŞLIK İLE Uzun Kullanım Ömrü Yoğun v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MAP Multi Application Model: MAP-02
MAP-X Epilasyon Cihazı ile Tüm Renk ve Kalınlaktıkaki kıllarda etkin çözüm Çift Başlıklı Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve darbeli ışık atımı sayesinde her bir saniyede on atış çalışma modu ile konforlu ve hızlı IPL uygulama sistemiÇİFT BAŞLIK İLE Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve Darbeli Işık Atımı•MAP-..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Hiper Pro Model: Hiper-Pro3
Hiper Pro IPL sabit ve acısız enerji çıkışı sağlamak için ˝kare atış˝ teknolojisini kullanır. Enerji bütün atış süresi boyunca sabit kalabilen maksimum güce ulaşabilir. Tek veya çoklu atış özelliği fark etmeksizin, Hiper PRO IPL her durumda tekdüze sabit ve doğru enerji sunar.TEK BAŞLIK İLE Uzun K..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)