Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Epilasyon Cihazları

Diode & IPL Lazer Epilasyon Cihazları


Diode lazer epilasyon ve IPL lazer epilasyon gibi farklı yöntemler, istenmeyen tüylerle mücadelede üstün sonuçlar sunar. 3 dalga boyu teknolojisi sayesinde farklı cilt tiplerine ve tüy renklerine uygun çözümler sunulur.

Buz başlık sistemi ile lazer epilasyon işlemi daha konforlu hale gelirken, cildinizi korur. Bu teknoloji ile ağrı hissi minimuma indirilir. Aynı zamanda cildi soğutarak hassasiyeti azaltır.

En önemlisi, 2 yıl süresince sınırsız atış garantisi ile uzun vadeli memnuniyet sağlanır. 


Model: icetouch0001
Heleniss IceTouch Diode Lazer Epilasyon Cihazı· Dünya standartlarında lazer epilasyon cihazıyla kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi! · Acısız, ağrısız, yan etkisiz, hızlı, konforlu ve etkili epilasyon deneyimi· Samsung işletim sistemi ile, müşteri kayıt ve uzaktan teknik servis desteği · Alman ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: ultraproprime
ULTRA-PRO PRIME DİODE LAZER EPİLASYON CİHAZIUltra-Pro Yenilendi ! Şimdi Prime DönemiYeni Nesil Ultra-Pro Prime ile teknik servis gereksinimini tamamen ortadan kaldırıyoruz! Sınıfının en üstünde bir performans sergileyen Ultra-Pro Prime, olağanüstü kalitesiyle göz kamaştırıyor.Size kesintisiz ve güve..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Victoria Model: Victoria-02
Victoria Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi ol..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: ultraproplatinum
Ultra-Pro Platinum Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epila..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MAP Multi Application Model: MAP-01
MAP-II Multi-Application Platform Epilasyon Cihazı ile Tüm Renk ve Kalınlaktıkaki kıllarda etkin çözüm Tek Başlık Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve darbeli ışık atımı sayesinde her bir saniyede on atış çalışma modu ile konforlu ve hızlı IPL uygulama sistemiTEK BAŞLIK İLE Uzun Kullanım Ömrü Yoğun v..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MAP Multi Application Model: MAP-02
MAP-X Epilasyon Cihazı ile Tüm Renk ve Kalınlaktıkaki kıllarda etkin çözüm Çift Başlıklı Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve darbeli ışık atımı sayesinde her bir saniyede on atış çalışma modu ile konforlu ve hızlı IPL uygulama sistemiÇİFT BAŞLIK İLE Uzun Kullanım Ömrü Yoğun ve Darbeli Işık Atımı•MAP-..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: İğneli-01
Kalıcı Tüy Giderme Konusunda Klasik Hala Modası Geçmeyen Igneli Epilasyon Cihazı.. 3 farklı mod olan Termoliz,Flash ve Blend sistemini bünyesinde bulundurur. Thermo, klasik epilasyon cihazıdır. Flash acısız ve Blend ise karma özelliğe sahip epilasyon cihazıdır.3 FARKLI SİSTEM TEK CİHAZ da buluşuy..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: HVA-AIR
Hava Soğutma Cihazı (Air Cooling)Laser Uygulamalarının Can kurtarınıTüm Lazer Epilasyon cihazlarında,  CO2 Fraksyionel, IPL Cihazlarında, ND:Yağ Laser ve Tüm Laser sistemlerinde cihazın çalışma sıcaklığını düşürerek acı ve ağrı hissini  minimum seviyede tutar.• Terapi f..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Hiper Pro Model: Hiper-Pro3
Hiper Pro IPL sabit ve acısız enerji çıkışı sağlamak için ˝kare atış˝ teknolojisini kullanır. Enerji bütün atış süresi boyunca sabit kalabilen maksimum güce ulaşabilir. Tek veya çoklu atış özelliği fark etmeksizin, Hiper PRO IPL her durumda tekdüze sabit ve doğru enerji sunar.TEK BAŞLIK İLE Uzun K..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)