Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Kalıcı Makyaj Cihazları

Kalıcı Makyaj Cihazı Nedir?

Kalıcı makyaj cihazı sürekli olarak vaktini ayna başın da geçirmek istemeyen bayanlar için özel olarak geliştirilmiş ve teknolojinin son etkenlerinden yararlanmak sureti ile üretilmiş bir cihazdır. Profesyonel kalıcı makyaj cihazı bu anlamda hizmet verem birçok güzellik merkezi ve güzellik salonun da kullanılan tamamı ile elektronik bir cihazdır. 

Çalışma mantığı dövme yapma makinesi ile bire bir benzerlik gösteren profesyonel kalıcı makyaj cihazı, kalıcı makyaj ürünleri ile dermis ve epidermis bölgeler arasında ki bazal bölgeye tamamı ile doğal kök boyalardan imal edilmiş kalıcı makyaj ürünleri ile boyanması sureti ile gerçekleşir. Bu anlam da yapılacak kalıcı makyaj uygulamaların da kullanılan kalıcı makyaj malzemesi ürünlerinin tamamen doğal olan kök boyalardan imal edilmesi gerekmektedir.

Microblading Pen Nedir?

Microblading Japon tekniği kullanılarak yapılan bir kaş çizme yöntemidir. Tek kullanımlık numaralı iğneler yardımı ile derinin altına boya enjekte edilir. Ancak bu boyalar enjekte edilirken orijinal kaş kılına eş değer çizimler yapılır. Bu şekilde doğal bir görünüm elde edilir ve gerçekten alanında uzman biri tarafından yapıldığında doğal kaşlarımızdan ayırt etmek mümkün değildir. 

Kullanılan boyaların tamamen doğal ürünler olmasına özen gösterilmelidir. Bu nedenle de her microblading yapan yere güvenmemeliyiz. Çünkü microblading boyası maliyeti biraz yüksektir ve birçok sözde güzellik merkezleri maliyeti düşürmek için kimyasal ürünler kullanmaktadır.

MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı
Out Of Stock
Marka: MEI-CHA Model: Lumi-0001
MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı● İğne,Güç ve Motor Dönüş Hızını Kontrol Etmeyi Sağlayan Gelişmiş Teknoloji● Minimum Acı Maksimum Dayanıklılık için Lumi TM● Mükemmel güç ve hız dengesi sayesinde cilde işleme derinliği değişmeyen özel tasarım● 15,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Ver..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: DELUXE-001
● Yeni Tasarım Probu ile Nano İğne Seçeneği İçin Geliştirilmiş Motor Gücü● 13,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Verir● Güvenli, Hassas, Verimli, Güçlü● Titreşim ve Isınma Yapmayan Tasarım● Hijyen Kurallarına Uygun Üretim● Eş Zamanlı Farklı Hız Değerlerinde Birbirinde Bağımsız Çalış..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: Elite-001
●  Pigmentasyon çalışması●  Micro iğnesi ile kaşlarda kıl efekti uygulaması●  Güvenli, Hassas, Verimli, Güçlü, Hijyenik, Özel Tasarım,●  Titreşim ve Isınma Yapmıyor●  Atış Hızı Sebebiyle Uygulama Süresinde Azalma●  Nano İğne Seçeneği Şık ve Hafif Tasarım●  Gü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Vision Model: KMC-001
Planlanan Günlerde Uygulamalı Eğitim Eğitim Sonunda Sertifika• İğne,Güç ve Motor Dönüş Hızını Kontrol Etmeyi Sağlayan Gelişmiş Teknoloji• Minimum Acı Maksimum Dayanıklılık• Mükemmel güç ve hız dengesi sayesinde cilde işleme derinliği değişmeyen özel tasarım• 10,000 Rpm/Dakika il..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Vision Model: Model 207
Product description, along with any other tab can be displayed as tabs, accordion or all-visible blocks in grid format or one under the other.  You can mix and match tabs and blocks in any order and any position. Each tab can also be set up as a link and point to other pages or open popup modul..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)