Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Cilt Bakım Sistemleri

Cilt Bakım Sistemleri

Shinyfacial Cilt Bakım Cihazı, AquaPen2, Cilt Analiz Cihazı Smart Mirror, Led Maske, MERCEDES RF, Prokomed Lüks Cilt Bakım Cihazı, Prokomed Premium Cilt Bakım Cihazı, Collection Touch Cilt Bakım Cihazı, Selection Cilt Bakım Cihazı gibi cilt bakım ve sağlığı cihazlarının tümü Avrupa Standardına göre CE Belgesi ve TSE’ye uygun Yüksek Standartlarda Kaliteli ve Şık tasarımlı olarak üretilmektedir. CE belgesine sahip olan cilt bakım cihazlarımız Collection ve Sellection olarak iki ayrı seçenekte sizlere sunmaktayız. Kaliteli, şık tasarımlı son sistem cilt bakım cihazlarını uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Hayat Kozmetik, satışını yaptığı tüm cihazlar için garanti ve servis hizmetleri de sağlamaktadır.

Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: SHNY-001
Shiny Facial Plus 15+1 Cilt Bakım Cihazı | Cilt Analiz BaşlıklıCildi Derinlemesine Temizleyen Medikal Bakım Yapan Cilt Yenileme Cihazı..Başlık Özellileri:Aqua Handle: Cildi mikro düzeyde soyarak, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edilebildiği cilt bakım sistemidir. Cilt tonusunun düzenl..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: SHNY-002
Cildi Derinlemesine Temizleyen Medikal Bakım Yapan Cilt Yenileme Cihazı..Hydradermabrazyon en son cilt bakım teknolojisidir. Hydradermabrazyon cihazının çalışma prensibi cildin ihtiyaçlarının karşılanmasını yanı sıra dokuya zarar vermeden zahmetsizce yenilemektedir.Cildin kontrolsüz bir hasar görmes..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: TH-M001
Radyo Frekans uygulamalarının eşsiz çözüm ortağı Ameliyatsız Yüz Germe ve Vücut Toparlama.• Altın iğneler sayesinde atış direk olarak dermise yani cilt altı dokulara yapılır.• Altın iğne bakımında radyofrekans enerjisi direk olarak altın iğnelerdeki iletkenlik sayesinde hedeflenen alana verilir. Rad..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: MZT-0001
Mezoterapi Cihazlarında Devrim! Vakum Etkisi ile Ağrısız Acısız Uygulama.. Taşınabilir özelliği, hafif el başlığı ve yüksek nitelikli serumları ile kolay ve hızlı uygulama imkanı sunar.• Yüksek nitelikli,ürünler küçük miktarlarda, cildin üst katmanına ve altına direk olarak verilir.•Yüz mezoterapisi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Smart Mirror Model: SMART-M01
Smart Mirror Profesyonel Cilt Analiz CihazıGüzelliğinizi bilimsel verilerle yönlendirmek için cilt analiz cihazımızla tanışın. Cildinizin ihtiyaçlarını anlamak ve daha parlak, sağlıklı bir cilt için adımlar atmak artık daha kolay!· Cilt Analiz sonuçlarını Türkçe seslendirme özelliği · 30 Saniyede 1..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: LUX-001
Yenilikçi ve Sık Dizaynı Ile Yeni Nesil Cilt Bakım Cihazı.. Yeni cilt bakım cihazı ile cilt bakım kabininde gerekli olan temel fonksiyonların yanı sıra müşterilerinize nitelikli bakım seçenekleri sunar. Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah  noktaları temizler. Cildi Steril ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: LUXURY-001
Bir Cilt Bakım Cihazından Beklentinizin Fazlası..Yeni cilt bakım cihazı ile cilt bakım kabininde gerekli olan temel fonksiyonların yanı sıra müşterilerinize nitelikli bakım seçenekleri sunar. Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah  noktaları temizler. Cildi Steril ederken aynı zama..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: SHNY-003
Yüz, boyun, dekolte basta olmak üzere cilde derinlemesine bakım yapan,kendini besleyip nemlendirerek yenilemesini ve ölü dokunun uzaklastırılmasını saglayan ,kombine islemlerden olusan yeni nesil bir medikal bakım cihazıdır. Güçlü büyük motoru ve LED terapili RF  Başlıgıyla son  teknoloji ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: Selection-001
Yeni Baslangıçlar Için.Yeni cilt bakım cihazı ile cilt bakım kabininde gerekli olan temel fonksiyonların yanı sıra müşterilerinize nitelikli bakım seçenekleri sunar. Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah  noktaları temizler. Cildi Steril ederken aynı zamanda leke,sivilce ve aknele..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: Collection-01
Son Model Son Teknoloji Sık Tasarım Dokunmatik Ekran..Yeni cilt bakım cihazı ile cilt bakım kabininde gerekli olan temel fonksiyonların yanı sıra müşterilerinize nitelikli bakım seçenekleri sunar. Cildin derinliklerine kadar inerek yağları ve siyah  noktaları temizler. Cildi Steril ederken aynı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: UltraSonic-001
Ultrasonik spatula cilt altında biriken kir, yağ ve makyaj atıklarını kolayca temizleyen scrub özelliği ve ürünleri cilt altı dokusuna geçirmeyi sağlayan ultrasound özelliği ile eşsiz bir cihazdır.Yüzdeki akne giderici siyah nokta temizlemek için kullanıma uygun yüz temizleme cihazıdır.Ultrason..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: MERCEDES-RF001
Taşınabilir tasarım. Bipolar radyofrekans, güvenli ve daha etkili. Güçlü enerjiye sahip küçük makine, ilk işlemden hemen sonra güçlü sonuç sağlar. Yüz ve vücut için kullanıma uygundur. Kolajen oluşumuna destek verir. Kırışıklık ve cilt toparlamada etkin sonuçlar verir. Ürünlerle beraber ku..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)