Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Zayıflama ve EMS Cihazları

Sağlıklı zayıflama, Selülit giderici, doğum çatlaklarından kurtulmak ya da bölgesel incelme konusunda ilerleyen güzellik sektörü cihaz ve uygulamalarla insanları kadın erkek ayırmaksızın isteklerini yerine getirmeye hazır ürün ya da donanımlar ve cihazlar kullanıma sunmuştur.


Body Health ve LipSclup, cihazları bunların başında gelmektedir kısa zamanda etkili bir incelme isteyenlerin en çok rağbet ettikleri cihaz olma özelliğini elinde tutuyor.  


Çağımızda toplumların kronik sorunu haline gelen bölgesel yağlanma konusunda genel olarak maalesef doğru ve sağlıklı bilgilendirme yapılmamaktadır. Bu sorunun çözümü bölgesel incelme için birçok tedavi şekli mevcut olmakla birlikte aslında en iyi yöntem karma yöntem diyebiliriz. Diyetisyen eşliğinde size sunulan diyet listesine bağlı kalarak ve profesyonel cihazları da kullanarak tedavinizi hızlandırıp daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.


Estetisyen yağ kas ölçüm cihazı ile tedaviden önce vücudunuz ile ilgili elde edilen veriler uygulama etkisi açısından çok önemlidir. Vücut analiz cihazı bölgesel zayıflama aletleri arasında sıkça tercih edilen bir teknolojidir.


G5 Masajı : Bütün bedene uygulanabilen inceltme ve toparlama amaçlı kullanılan, özellikle bacağın üst kısmı, kalça ve basen kısımlarında kullanılan son model bir selülit masaj cihazıdır. Bu cihazın her cilt türüne göre ayrı başlıkları vardır. Bu aletle masaj uygulanırken daha etkili olması için bitkisel yağlar kullanılmaktadır.

Radyofrekans : Bu yöntem sayesinde radyo dalgaları bedendeki iyonları ve su moleküllerini aktifleştirir. Böylece enerji ortaya çıkarak bölge ısınmış olur. Bu uygulamanın sonucunda yağlar erir, kollejenler artar ve bağ dokusu yenilenerek bedende incelme olur, selülitler yok olur, sarkma ve kırışıklıklar giderilmiş olur.

Pressoterapi : Bedendeki lenflerden başlayarak yaptığı basınçlı uyarı ile ayaktan göğsün alt kısmına kadar uygulanmış olan bir tür basınç terapisidir. Bu yöntemle bazı hastalıklardan kaynaklanan ödem bedenden atılır, selülitler yok edilir, vücut sıkılaştırılır ve bölgesel incelme uygulanmış olur.

Pasif Jimnastik : Güç harcamadan diyet yaparak boşaltılan yağ hücrelerini sıkılaştıran bir yöntemdir.Bu yöntemle bölgesel zayıflamanın yanında metabolizma hızlandırılır, kan dolaşımı ve lenf dolaşımı düzenlenir, sinir sistemi onarılır kireçleme ve eklem ağrıları gibi şikayetlerde etkili sonuçlar elde edilir.

Marka: Body Perfomer Model: bodyperfomer
Body Perfomer Bölgesel Zayıflama ve Kas Geliştirme (EMS) CihazıYağ yakarken aynı zamanda o bölgedeki kasların da çalışmasını sağlayan, bölgesel incelme, zayıflama, cilt sıkılaştırma ve selülitler için tercih edilen, estetik alanında son teknoloji vücut şekillendirme ürünüdür.Karın, bacak, kalça gibi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Body Perfomer Model: bodyperfomerplus
Body Perfomer PLUS Bölgesel Zayıflama ve Kas Geliştirme (EMS) CihazıMükemmel Görünüm ve Güçlü Kaslar İçin Komple Çözüm: Bölgesel Zayıflama ve Popo Geliştirme Cihazımız Vücudunuzu istediğiniz gibi şekillendirmek ve aynı zamanda popo bölgenizi özel bir ilgiyle güçlendirmek artık daha erişilebilir! Yen..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: hyperslim
Hyper Slim Plus 17 Başlıklı Zayıflama CihazıMagic ultrason: Yağ hücrelerine gönderdiği frekanslar ile enerjiye dönüş komutu vererek parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir.VACUM RF; Cildinizi gençleştirir sıkılaştırır ve şekillendirir.Tüm vücut ve yüz bölgesine uygulanır. 3 Farklı başlığı ile ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: LENF-001
Pressoterapi (Lenf Drenaj), göğüs bölgesinden ayaklara kadar kişinin tüm vücudu saran bir hava tulumu ile uygulanan ve özel programlara göre belirlenmiş basınç yoluyla vücuttaki lenf akımını ve kan dolaşımını arttıran bir masaj yöntemidir. Özellikle Karboksiterapi, Mezoterapi  ile Lipoliz gibi ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: LENF-002
Pressoterapi (Lenf Drenaj), göğüs bölgesinden ayaklara kadar kişinin tüm vücudu saran bir hava tulumu ile uygulanan ve özel programlara göre belirlenmiş basınç yoluyla vücuttaki lenf akımını ve kan dolaşımını arttıran bir masaj yöntemidir. Özellikle Karboksiterapi, Mezoterapi  ile Lipoliz gibi ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: G5-001
G5 masajı, ritmik bir masaj aleti olan özel bir cihaz yardımıyla uygulanır. Hızlı titreşimler aracılığı ile sıkılaşma sağlayan cihaz, selülit tedavisinde oldukça etklidir. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan G5 uygulaması, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasını d..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: LUNA-SMART001
Rahat ve Konforlu Kullanımı ile Tüm Vücut Bölgesinde Uygulama imkanı...•Gelişmiş Bipolar Özelliği ile Etkili Cilt Gençleştirme•RadyoFrekans ve Kavitasyon, selülit ve  bölgesel yağlanmada noninvaziv vücut  yenileme yöntemidir.•Tüm vücut bölgesinde uygulama imkanı sağlar.•Rahat ve konforlu b..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: YOSUN-BTN01
Thermo-ter elektrikli battaniye Isı Gerektiren Tüm Vücut Bakımları için Yosun Battaniyesi•Üç Bölumlü,Dijital kontrollu Yosun ve çamur gibi vücut sarmalama bakımlarında ısı gerektiren toksin atıcı terapilerde kullanılan özel bir bakım metodudur.• Isı dereceleri ayarlanabilen 3 ayrı bölümü il..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)