Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Nail Glue ( Tırnak Yapıştırıcılar)

Nail Glue ( Tırnak Yapıştırıcılar)
Nail Glue ( Tırnak Yapıştırıcılar)
  • Marka: PiNail
  • Model: PROTZ-TIRNAK-004
Görüntülenme Sayısı: 21266
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Takma tırnaklarınızı yerlerine takmadan önce orijinal tırnaklarınızın ojeden tamamen arındırılmış, temizlenmiş ve kuru bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Bunlar gerçekleştirilmediğinde tırnaklar tam olarak yerlerine oturmayacaklardır. Daha sonra takma tırnakların iç kısımlarına özel yapıştırıcısını uygulamalı ve tırnaklarınızın üzerine yerleştirmelisiniz. Eğer tırnaklarınıza oturmuyorsa uygun şekilde törpüleyerek daha iyi bir şekilde oturmasını sağlayabilirsiniz.

Tırnaklar takıldıktan sonra bir dakika boyunca bir miktar baskı uygulamalı ve böylece yapıştıklarından emin olmalısınız. Unutmayın ki en az yarım saat boyunca tırnaklarınızı kullanmamanız gerekiyor ve kullanırsanız tırnak yapıştırıcısının gevşemesi gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Elbette bu noktada gerçekçi beklentilere sahip olmak gerekiyor. Takma tırnaklarınızın sonsuza kadar orada duracağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz ve günlük kullanımda en fazla bir kaç gün dayanacaklarını unutmayın. Genellikle özel günler ve geceler için hazırlanan takma tırnaklarınızı, gün sonunda çıkartmak için ellerinizi ılık suda bekletebilir ve yapışkanın gevşemesini sağlayabilirsiniz.

Eğer takma tırnakların gereksiz uzunlukta olduğunu düşünüyor ve törpülemekesme gibi işlemler yapmak istiyorsanız bunu kesinlikle tırnağı takmadan önce yapmanız gerektiğini unutmayın. Takıldıktan sonra yapılan rötuşlar gün içerisinde tırnakların zayıflamasına neden olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi