Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

PiNail

Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-006
Uv LampBakterilerin, virüslerin, küf ve mantar sporlarının DNA yapısını bozarak onları derhal etkisiz hale getiren bu ışık Dezenfektan olarak da yararlanılırken protez tırnak uygulamalarında kurutucu olarak faydalanılır güneşteki doğal UV ışığının teknolojik yansıması UV lambalar uygulamalarda parla..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-003
Eğer sık sık tırnaklarındaki ojeleri değiştirenlerden değilseniz ve genel olarak uzun sürelerle hep aynı renkleri kullanıyorsanız, ojelerinizin dökülmesi, sıyrılması ve sürekli olarak onları yeni baştan sürmek sizi de oldukça rahatsız ediyor olmalı. Tırnaklarımızın güzelliğinin tüm bir eli..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-004
Takma tırnaklarınızı yerlerine takmadan önce orijinal tırnaklarınızın ojeden tamamen arındırılmış, temizlenmiş ve kuru bir şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Bunlar gerçekleştirilmediğinde tırnaklar tam olarak yerlerine oturmayacaklardır. Daha sonra takma tırnakların iç kısımlarına özel ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-001
Protez Tırnak, akrilik veya jel malzeme ile tırnağın uzatılması ve sağlığına kavuşturulması işlemidir. Dünyada geçerli ve popüler olan iki adet yöntem mevcuttur. Birincisi akrilik tozlar ile yapılan akrilik sistem protez tırnak. İkincisi ise jel malzemeler ile yapılan jel protez tırna..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-002
Top Coat Nedir?Profesyonel manikür uygulamasında törpüleme, astar ve oje uygulaması gibi her bir aşama dikkatle ve özenle yapılır.Top coat sadece ojenin daha uzun süre dayanmasını sağlamaz, aynı zamanda tırnakları güçlendirir ve kırılmaları önler. Tek yapman gereken, oje sürdükten sonra 2-3 dak..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: PiNail Model: PROTZ-TIRNAK-005
1) Oje İle Tırnak Süsleme TekniğiBu yöntemde ilk işlem olarak tırnak yüzeyi pürüzlerden  arındırılarak  ve zarar verilmeden hafifçe törpülenir. Törpü sonrası yapılacak işlem  tırnak üzerine şeffaf renkli ojeden  bir kat uygulamaktır. Bu işlem baz uygulama işlemidir. Baz kuruduğun..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)