Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Mercedes RF (RadyoFrekans Cİhazı)

Mercedes RF  (RadyoFrekans Cİhazı)
Mercedes RF (RadyoFrekans Cİhazı)
Görüntülenme Sayısı: 12215
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Taşınabilir tasarım. Bipolar radyofrekans, güvenli ve daha etkili. Güçlü enerjiye sahip küçük makine, ilk işlemden hemen sonra güçlü sonuç sağlar. Yüz ve vücut için kullanıma 

uygundur. Kolajen oluşumuna destek verir. Kırışıklık ve cilt toparlamada etkin sonuçlar

 verir. Ürünlerle beraber kullanıldığında etkinliği artırır.

• Radyo frekans uygulamalarında kontrollü bir şekilde ısı cilt altına gönderilerek kolajenlerin şekillenmesine ve kırışıklıkların açılmasına  yardımcı olur. Kolajen ve elastik liflerin yenilenmesi  ve cilt elastikiyetinin artması söz konusudur. Böylelikle sarkmalar hızlı bir şekilde toparlanır.

• Radyo frekans yöntemi selülit ve bölgesel yağ dokularından kurtulmanızı sağlar. Özel soğutma sistemiyle acısız ve ağrısız bir yöntemdir. Radyo frekans yöntemiyle incelme, zayıflama, selülitlerin yok olması ve kırışıkların giderilmesi söz konusudur.

• Cilt bakımında ve vücut toparlamada harika sonuçlar. Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) 

harekete geçirir. 

• Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Amaç, ısıtılan (tedavi edilen bölge) bölgenin ısısını 41-43 dereceye kadar çıkartmaktır (normalde vücut ısısı 36-37 derecedir). 

Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez.

Teknik
Amper 10 A
Frekans 50 Hz-60 Hz
Güç 950 W
Voltaj 220V-240V

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi