Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

VShape Plus VS+

VShape Plus VS+
VShape Plus VS+
Görüntülenme Sayısı: 23005
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

VS+ Birlesik Üstün Teknolojisi Sayesinde Hassas Bir Sekilde Derin Cilt Dokularına etki eder. Estetik uygulamalar alanında atılım yapan altı teknolojiyi bünyesinde barındıran kombine bir cihazdır. Termal etkisi ile dolaşımın, lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen oluşumunu arttırır. Ayrıca fibroblast aktivitesini uyarır ve hücre içi matrixin’de yeniden yapılanmaya neden olur.

5+ Teknolojİ TEK CİHAZDA Estetik uygulamalar alanında atılım yapan altı teknolojiyi bünyesinde barındıran kombine bir cihazdır.

• Teknoloji Vakum, Radyo Frekans, İnfrared 635nm diode laser çift frekanslı 40 KHz ve 28KHz kavitasyon Mekanik silindir Vücut çapının incelmesi, selülit problemlerinin giderilmesi, sıkılaşma, gevşek cilt dokusunun toparlanması, kırışıklık giderme, göz kapağı düşüklüğü gibi yüz ve vücut kontürünü yeniden şekillendiren thrapatik uygulamalar yapmanızı sağlar.

VS+ Birlesik Üstün Teknolojisi Sayesinde Hassas Bir Sekilde Derin Cilt Dokularına etki eder.

InfraRed ve vakum eşliğinde RadyoFrekans  teknolojilerinin birleşimi ile selülit hücrelerinin  (adipositler), altındaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasını sağlar, bunların 

çevrelerini saran dokunun kendini yenilemek  için oluşturduğu bağ dokusunu arttırır.

Teknik
Ekran 10.4inch Dokunmatik Ekran
Lazer Gücü 0~200mW
Lazer Tipi 635nm diode laser (Japan Teknoloji)
RF Frekansı 20 CRF
Çıkış Gücü 2000 W

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi