Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Histomer Hydrating Formula Yoğun Nem Serisi

Histomer Hydrating Formula Yoğun Nem Serisi
Histomer Hydrating Formula Yoğun Nem Serisi
Görüntülenme Sayısı: 16577
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Histomer Hydrating Formula, cilt dokularının merkezinde hayati enerji konsantresi taşıyan botanik kökenli kök hücrelerinin özel özlerini içerir. Aynı zamanda yoğun olarak nemlendiren, oksidanlara karşı savaşarak ve dokuları koruyan ve canlandıran diğer değerli doğal maddeleri de içerir. Kompleks formülünden ötürü, Histomer Hydrating Formula, daha yeni, canlı, esnek ve yumuşak bir cildin oluşumuna yardımcı olur ve aynı zamanda negatif çevresel faktörlerin zararlı etkilerinden korur, kırışıklıklara karşı savaşır , elestikiyet kaybını önler ve cildin yenilenmesini sağlar. Hydrating serisinde 2’li etki ile nemlendirme gerçekleşmektedir. * Daha kökten derinden gelen nemlendirme; Seramidler ve linelonic asit ile gerçekleşmektedir. Seramidler ve linelonic asitler dermisin daha çok güçlenmesini ve elastikiyet kazanmasını sağlarlar. Seramidler hücreleri birleştirerek bağ görevi yapar. Bu sayede, bariyer etkisi oluşturularak cildin nem kaybı önlenmiş olur. * Daha yüzeysel bir nemlendirme; Sodium hyaluranate ve pantenol ile gerçekleşir. Hyaluronik asit bilinen en güçlü nem tutucudur, (moisture magnet ) nem mıknatısı olarak bilinir ve Polisakkarit yani doğal şeker içermektedir. Tamamen doğal yollardan cildin dolgun görünmesini sağlar.

Aktif içerikler;

• Histomerik hücreler

• Yaban kayın ağacı filizi özü

• Senegal Akasya çiçeği özü

• Hurma yağı özü, Sodyum hylunonat


Hydrating Cleansing Milk 200 ml

Yumuşatıcı ve nemlendirme etkisi ile temizleme sütü. Tonik kullanımını gerektirmez.

Hydrating Intensive Serum 30 ml

 Konsantre serum. Yüzün evrensel görünümünü arttımaya yardımcı olan yenilikçi yoğun nemlendirici bir serumdur. Botanik kökenli Kök hücrelerinin zengin özleri, cilt dokularının ortasına nüfuz ederek derinlemesine nemlendirmenin gerçek bir “transplant”ına benzer şekilde yeni bir hayat verirler. Cilt, tüm yüzeyi içten gelen bir enerji kaynağı ile parlaklaşarak yeni bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda cildin daha sıkı ve daha esnek olması için derinlemesine nemlendirilir ve küçük kırışıklıklar daha az belirgin hale gelir

Hydrating Formula Deep Action 50 ml

 Hızlı emilen yoğun nemlendirici krem, yağlı ya da karma cilt tipleri için uygundur. Olağanüstü derinlemesine nemlendirmeyi, tam korumayı ve en kuru ve en hassas ciltlerde dahi göz alıcı bir görünümü garanti eder. Cilt hücrelerini gençleştirir ve ciltteki doğal su miktarının buharlaşmasını engeller. Güneş ışınlarının cilt üzerindeki olası zararlı etkilerini nötralize eder. Cildin biyolojik savunmasını yeniler ve korur.

Hydrating Formula İdeal Nutrition 50 ml

Yüksek oranda besleyici olan nemlendirici krem, tamamen kuru ciltler için uygundur. Hızlı bir şekilde cildin susuz kalmasını engelleyerek yorgunluğunun tüm izlerini ortadan kaldırır. Ideal Nutrition Kompleksinin sayesinde, olağan dışı besleyici faktörlerin bu formüldeki kombinasyonu özellikle zengindir, cildi derinlemesine besler ve görünür etkileri hemen ortaya çıkar. Kök Hücrelerinin (Histomerik Hücreler) özlerinden dolayı, hücre solunumunu arttırır, cildin canlılığını yeniler ve parlak bir cilt meydana getirir ve kırışıklıkları daha az görünür hale getirir. Cilt dokularına harici faktörlerin verdiği hasarları tamir eder ve cildin savunma mekanizmasını güçlendirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi