Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Green Age Akne ve Sivilceli Citler İçin Günlük Kullanım

Green Age Akne ve Sivilceli Citler İçin Günlük Kullanım
Green Age Akne ve Sivilceli Citler İçin Günlük Kullanım
Görüntülenme Sayısı: 22412
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Botanik kökenli kök hücrelerine dayanan ve cildin yağ salgısını dengeleyen bakım serisi. Ciltteki yağı dengelerken Anti-Aging etkiyede sahiptir. Oily Skin Formula, içerisindeki plant stem hücreler sayesinde cilde enerji verir. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlarken aynı zamanda canlılık ta kazandırır. Dokunun derinlemesine yenilenmesini sağlar. Kızarıklık ve iltihap oluşumunu engeller, antibakteriyel özelliği sayesinde ise akne oluşumunu durdurur. Histomerik kök hücrelerin özlerini içeren Histomer Oily Skin Formula, cildi yağdan arındırarak fazla parlamasını engeller, sivilce ve siyah noktaların yok edilmesine yardımcı olur. Bu formul aynı zamanda kolajen üretimini arttırıp kırışıklıklarda ve cilt gevşemelerinde etkilidir.

Aktif içerikler;

• Histomerik hücreler

• Reguseb (Erik çekirdeği yağı özü, Susam yağı özü, Palmiye yağı özü

• Yeşil çalı özü, Karakafes bitkisi yağı özü

• Çörek otu yağı özü, Kabak tohumu yağı özü


Green Age Dermal Cleanser 150 ml

Akneik ciltlerin sorunların giderilmesinde bir adjuvan olarak tasarlanan günlük iki kez yüz temizliği için tasarlanmış arındırıcı köpük. Yağ bezlerinin oklüzyonunu gidermeye, ciltte kızarıklık ve iltahap oluşumunu önlemeye yardımcı olur

Exfoliating Gel Mask 75 ml

Yağlı ve kirli cildi derinlemesine temizlemek için fiziksel ve kimyasal soyma etkisine sahiptir. Özel formülasyonu sayesinde, kırışıklıkların görünürlüğünü, genişlemiş gözenekleri ve diğer cilt yaşlanma belirtilerini azaltır. Aynı zamanda ergenlik akneleri ile ilişkili tipik cilt kızarıklıklarının da önüne geçer. Haftada bir, düzenli kullanım gerektirir.

Repairing Dermal Action 50 ml

 Kırmızı, tahriş olmuş, seboreik ve stresli ciltler için sakinleştirici onarıcı bakım kremi. Seboreik dermatit durumunda adjuvan uygulamadır. Ayrıca agresif dermatolojik uygulamalara ek olarak sunulan akneli cildi rahatlatmak için tasarlanmıştır.

Green Age Dermal Cream 30 ml

Tam anlamıyla anti-sivilce stratejisi geliştirmek için özel olarak tasarlanmış arındırıcı ve yatıştırıcı yüz bakım kremi. İleri gelişmiş formülasyonunda temel aktif içeriği  Botanik Kök Hücrelerin yanı sıra Organik Asitler, Gümüş ve Çinko tuzları ile kombine edilmiş.

GREEN AGE BODY SPRAY 75 ml

Göğüs, omuz ve sırtta akne sorunları için özel formüle edilmiştir. Botanik kök hücrelere, organik asitlere ve diğer aktif komplekslere dayanan gelişmiş bir formülasyon sayesinde, kızarıklık ve sivilceler üzerinde tam bir kurutma hareketi geliştirir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi