Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Dermapen Cihazı

Dermapen Cihazı
Dermapen Cihazı
Görüntülenme Sayısı: 21237
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Cildin değerli üst tabakası epidermse zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek cilt yenileme üzere kullanılan bir yöntem. Dermapen uygulamasında dikey olarak cilde birden fazla iğne ile mikro kanallar açılmaktadır. 90 derecelik iğneleme sayesinde çok daha az epidermal hasar oluştuğundan uygulama yapılacak kişi için çok daha güvenli olmaktadır. Dermapen otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı oluşumunu azaltırken, ürünlerin emilim miktarını arttırarak uygulama etkinliğini fazlalaştırır.

Dermapen uygulaması pek çok diğer cilt uygulamanın aksine, sadece kış değil aynı zamanda yaz mevsiminde de uygulanabiliyor ve diğer uygulamalar kadar sıkı bir korunma şartına sahip değil. Operasyon sonrasında peeling gibi bazı uygulama yöntemlerinin cilt üzerindeki kötü etkisi meydana gelmiyor ve müşteriler çok daha memnun bir şekilde ayrılıyorlar. Hem ekonomik olması, hem de oldukça risksiz bir uygulama olması nedeniyle cildinizdeki hafif sorunların hızla ortadan kaldırılmasında oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz. Elbette çok ilerlemiş vakalar için daha gelişmiş yöntemlerin uygulanması gerekiyor fakat dermapen sayesinde ufak tefek leke ve diğer bozuklukların ortadan kaldırılması mümkün hale geliyor. 

Dermapen uygulamasında, iğne derinliği cilt yapısına ve uygulama yapılacak probleme göre ayarlanır. Kılcal küçük iğneler yukarı aşağı hareket ederek cildin 1 cm karelik alanında 1000 mikro delik açar. Böylece cilt problemine uygun olarak kullanılan ürünler dermapen ile birlikte açılan kanallardan hızla emilir. Kısacası dermapen uygulaması ciltte kolojen üretimini arttıran ve cildin sağlıklı ve görünmesini sağlayan bir yöntemdir.

Dermapenin Etki Alanları Nelerdir?

  • Akne ve oluşturduğu izlerinin giderilmesi.
  • Genişlemiş gözeneklerin küçültülme işlemi.
  • Güneşte hasar görmüş ciltlerin onarılması.
  • Saç kaybı ve kellik sorunları.
  • Göz ve çevresinde yaşanılan problemlerin kullanımında ( Morluklar ve torbalanmalar gibi).
  • Boyun bölgesi ve dekolte alanlarında hafif kırışıklık ve sarkmalarda.
  • Stria (oluşan Çatlaklar) giderilmesi.
  • İnce çizgilenmelerin giderilmesi ve oluşan derin kırışıklıkların hafifletilmesinde.
  • Skar (Kötü yara) giderilmesi.
  • Siğil yok etme.    

Dermapen Uygulama Süreci 

Dermapen cilt yenileme uygulama süreci, yapılan birçok farklı uygulamaya göre çok kısa sürede olumlu etkiler göstermekte. Yaklaşık olarak 1 ila 3 saat arasında uygulanan uygulama sürecinin ardından kısa bir süre sonra sonuçları cildinizde belirgin bir şekilde gözlemleyebiliyorsunuz. Uygulama aşamaları ise son derece özen isteyen bir uygulama yöntemidir. Vücudun herhangi bir noktasında oluşan doku kaybı ya da farklı sorunlar yaşayan bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dermapen uygulama uygulandığı cilt bölgesinde doku gelişimi hızlı bir şekilde başlar ve kısa sürede tamamlanır. Yöntemi, kadın ve erkek ayırmaksızın her cilde uygulanabilen bir uygulama yöntemi olarak da bilinmektedir. 

Uygulama sürecinin tamamlanmasının ardından iyileşme sürecide çok kısa sürmektedir. Uygulama yöntemini en cazip kılan özelliklerden birisi de budur. Bununla birlikte uygulama uygulandığı bölgede kolajen üretimi yenilenir ve damarsal faaliyetler daha iyi çalışarak gelişir. Dermapen uygulama yöntemi, CE ve FDA kurumları tarafından onaylanmıştır.

Dermapen Seans Aralıkları Nelerdir?

Yapılacak işlemde cilt probleminin ne olduğu önemlidir. Göz çevresi haftada veya 10 günde bir; leke giderme haftada bir; cilt gençleştirme ve yenileme olgun ciltlerde haftada bir, 30-35 yaş üzerinde 10 günde bir uygulanmaktadır. Uygulama süreci minimum 6 -8 haftadır. 3-6 ayda bir mevsim geçişlerinde yaptırılması tavsiye edilir.

Teknik
Hız 35000Rpm (5 Kademe)
Kullanım Şarjlı & Kablolu
Pil 500mAH

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: cool , leather , casual