Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Face Hifu Body

Face Hifu Body
Face Hifu Body
Görüntülenme Sayısı: 24190
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

İncelme, Sıkılaşma, Selülit ve Doku Toparlamada Eşsiz Uygulamalar..  Günümüzde kullanılan non-invaziv uygulamaların en yeni ve etkili yöntemi olarak tercih edilen ‘High Intensity  Focused Ultrasound’ tüm teknolojilerin üstünde bir sistemdir.

İncelme ve sıkılaşmada Eşsiz bir Cihaz ile tanışın.!

• Yüksek ultra ses dalgaları ile adaposit dokulara 13mm/8mm odaklanarak selülit dokularında ve cilt sıkılaştırmada, metabolizmayı hızlandırarak etki sonuçlar elde etmenizi sağlar.

• HIFU ciltte meydana gelen kırışıklık ve  elastikiyet kaybına tek seansta sonuç vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşır.

• Yüksek yoğunluklu odaklı ultrasound (HIFU) dalgaları, epidermise zarar vermeden dar  alanlarda dokulara odaklanarak lazer ya da RF enerjisinden çok daha derine nüfuz eder.

• Özellikle de tutarlı programlanmış bir  şekilde cildin derinliklere ‘0’ ile ‘0,5’ saniyede gönderdiği yüksek ultrasound dalga ile  kontrollü ısı oluşturur. Bu thermal oluşum ile birlikte tendon membran sistemine (SMAS) doğrudan etki ederek kolajeni uyarır ve cildin kendini yenileme prossesini tetikler.

• Hifu (Yüksek Focus Ultrason), cilt dokusuna  dediği andan itibaren yağ dokularına ulaşarak  60-70 ° sıcaklıkla kontrollü bir ultrason enerjisi ile yağları parçalayıp öldürür aynı zamandaa da ciltte sıkılaşma sağlar

• HIFU ciltte meydana gelen kırışıklık ve elastikiyet kaybına tek seansta sonuç vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşır.


Teknik
Ekran 10″ Dokunmatik Lcd
Güç 0.1-2.0J/cm2
Kartuş 4.0 mhz, 3.0 mm – 7.0 mhz, 4.5 mm
Sertifikalar CE
Tip Sabit
Voltaj 100V- 240 V 50/60 Hz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi