Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

PiLash Kaş Kirpik Ürünleri

PiLash Kaş Kirpik Ürünleri
PiLash Kaş Kirpik Ürünleri
  • Marka: PiLash
  • Model: İPEK-KİRPİK-002
Görüntülenme Sayısı: 26280
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

PiLash ® kaş ve kirpik ürünleri 


Toplumsal iletişim elemanı olarak kullandığımız yüz ifademizin altını çizen kaşlarımız. Kendini ifade ederken sevgiyi, saygıyı, utancı ve mutluluğu belirginleştiren enstrümanımız kaşlardır. İfadeyi güçlendiren, duygu ve düşüncelerimizi yansıtırken kaşlarımızı kullanmaktayız.


İletişimdeki işlevlerine bakarsak sevgi, nefret, seksilik veya sürpriz her durumda kaşların farklı bir şekilde ifadeye ortak olduğunu görülür. Kişisel görünümde ilk olarak bakılan yüzümüzde, belirgin ve etkili olmasını istediğimiz kaşlar kaş dizayn uzmanlarının ellerinde şekillenmektedir. Bilinmesi gereken bireyin kimlik ipuçlarının kaşlar olduğudur.


İnsanlar kaşlarına beğendikleri şekilleri verirken, içlerinde gizledikleri karakteri de ortaya çıkarırlar. Yüz şeklimize uygun kaş modelini seçerken, kişinin kaşlarının yanlış dizayn edilmesi onu sinirli, üzgün, uykulu, baygın bir ifadeyle toplumda itici olmasına sebep olmaktadır.


Kozmetik yöntemler kaş dizaynında karakter uygulamaları kaş kaldırmak, rengini değiştirmek, kalıcı makyaj ya da dövme konularında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.


Şimdi daha dolgun bir görünüme sahip olabilmek için yepyeni bir seçenek bulunmaktadır. Kadınsı ve genç bir görünüm sağlamak artık mümkün PiLash ® kaş kaynak uygulamaları kaş problemi olup da mevcut yöntemleri uygulatmak istemeyen kadınlar ve erkekler için ideal bir yöntem.


Kaşların ekleme yapılarak adeta klonlanması ile boşlukların doldurulması, gürleştirilmesi mümkün üstelik gerçek kıl seçeneği ile 5 – 6 hafta kalıcılığı olan bu uygulama bakımları ve kullanım prosedürüne tabi olunduğu takdirde küçük bakım ve eklemelerle yıllarca kullanılabilecek bir yöntem.


PiLash ® kaş ve kirpik enstrümanları kadınların vaz geçilmez kozmetik bakım ürünü olacağı şimdiden belli, kim istemez ki mükemmel kaşları? Ürün set halinde eğitimler de uzman ellerden çıkacak yepyeni bir uygulama ve çok kısa sürede hanımların vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.


PiLash ® Hayal dünyanızı sanata çevirin.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi