Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

MEI-CHA

MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı
Out Of Stock
Marka: MEI-CHA Model: Lumi-0001
MEI-CHA Lumi Kalıcı Makyaj Cihazı● İğne,Güç ve Motor Dönüş Hızını Kontrol Etmeyi Sağlayan Gelişmiş Teknoloji● Minimum Acı Maksimum Dayanıklılık için Lumi TM● Mükemmel güç ve hız dengesi sayesinde cilde işleme derinliği değişmeyen özel tasarım● 15,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Ver..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: DELUXE-001
● Yeni Tasarım Probu ile Nano İğne Seçeneği İçin Geliştirilmiş Motor Gücü● 13,000 Rpm/Dakika ile Eşit Güç Verir● Güvenli, Hassas, Verimli, Güçlü● Titreşim ve Isınma Yapmayan Tasarım● Hijyen Kurallarına Uygun Üretim● Eş Zamanlı Farklı Hız Değerlerinde Birbirinde Bağımsız Çalış..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: Elite-001
●  Pigmentasyon çalışması●  Micro iğnesi ile kaşlarda kıl efekti uygulaması●  Güvenli, Hassas, Verimli, Güçlü, Hijyenik, Özel Tasarım,●  Titreşim ve Isınma Yapmıyor●  Atış Hızı Sebebiyle Uygulama Süresinde Azalma●  Nano İğne Seçeneği Şık ve Hafif Tasarım●  Gü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: KMC-PIGMENT001
H2O MICRO COLORS SERİSİSu bazlı eşsiz bir formulasyona sahip olan H2O pigmentler Micro-colors renkleri ile benzer özellikler taşır. Tüm etnik cilt tipleri için hiç bir renk karıştırma gerektirmeden hızlı, kolay ve mükemmel renk implantasyonu sağlar. Ürün geliştirme departmanı Micro-Co..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: KMC-PIGMENT002
IMAGE COLORS SERİSİİmage pigmentlerde renk kaybını en aza indirmek için her bir renk harmanlanmış ve doğrudan cilde uygulanabilir hale getirilmiştir. Eşssiz formülasyonu sayesinde boyanın cilt altına girişini sağlar.Koyu esmer, karma ve yağlı ciltler için tercih edilen su bazlı pigment yön..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: KMC-NEEDLE001
Kapalı ambalajda, gamma strerilizasyon yöntemi ile paketlenmiş tek kullanımlık steril kalıcı makyaj iğneleri. Profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları için uygun olan mei-cha kalıcı makyaj iğnelerimiz kalıcı makyaj boyasının deri altına kolayca yerleşmesini sağlar. Kalıcı makyaj iğnelerimiz amerikan ü..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: MEI-CHA Model: KMC-PIGMENT003
Mei-Cha® Pigmentleri HakkındaMicro pigmentasyon yaparken, sadece yüksek kalitede pigmentler kullanılır. Yüksek kaliteli ve güvenli pigmentler sertifikalı laboratuvarda sertifikalı malzemelerle yapılan ve üretilen steril malzeme olmalıdır. GAMMA streril yöntemi ile üretilen Mei-Cha® pigmentleri kalit..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)