Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer:

Diode lazerle diğer cihazlar ile uygulama yapılamayan ince ve açık renkli kıllara da uygulama yapılabilir. Etkin soğutma sistemi ile uygulama sırasında hissedilen acı en aza indirilir. Yanık ve leke komplikasyonu çok azdır. Yazın güvenle uygulama yapılabilir.


3 Farklı Dalga Boylu Lazer Epilasyon Cihazı Nedir?

3 dalga teknolojisi bir arada (nd-yag-alexandrite-diode) ve bir başlıkta toplanmış.3 dalga boyu ile aynı anda atış yapılarak kılın farklı anotomik derinliklrine eş zamanlı olarak ulaşılır.3 farklı dalga boyunun emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştirerek kapsamlı bir tedavi sunar.Daha etkin bir sistem olan 3 dalga boyu seans sayılarının kısalmasını sağlar.

Model: icetouch0001
Heleniss IceTouch Diode Lazer Epilasyon CihazıHeleniSS IceTouch ütüleme epilasyon, 2002 yılında İspanya’nın Madrid bölgesinde kurulan fabrikamızın son teknoloji cihazıdır. Sipania Tecnologia dünya çapında 46 ülkeye dağıtımını yaparak 5000 üzerinde lazer sistemlerini müşterileri ile buluşturmuştur. F..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Victoria Model: Victoria-02
Victoria Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi ol..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: ultraproplatinum
Ultra-Pro Platinum Diode Lazer Epilasyon CihazıBuz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epila..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Hiper Pro Model: Hiper-Pro2
Buz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuşturTEK DALGA BOYU Gelişmiş Başlık..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Hiper Pro Model: Hiper-Pro1
Buz Lazer kullandığı yenilikçi teknolojiler ile lazer epilasyon alanında adeta devrim yaratmıştır. Etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, ağrısız, yan etkisiz ve son derece hızlı uygulama imkanı sunması ile Buz Lazer çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi olmuştur.GERÇEK BUZ LAZER Koyu renk cil..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)