Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

ND:Yag (Dövme Silme Cihazları)

İstanbul Kozmetik Cilt lekelerini, kalıcı makyaj ve dövmeleri silebilen, yeni geliştirilmiş ve enerjiyi eşit dağıtan, Avrupa CE Belgesi ve TSE’ye uygun, Yüksek Standartlarda Kaliteli ve Şık tasarımlı olarak üretilen, yüzlerce merkezde güvenle kullanılan Limpio Q-Switch Nd:YAG Lazer, Fraksiyonel Q Switch Lazer Cihazlarının disbitörlüğünü yapmaktadır. Uygun Ucuz Fiyatlı Lazer Epilasyon Cihazları için mutlaka bizimle iletişime geçin. İstanbul Kozmetik satışını yaptığı tüm cihazlar için garanti ve servis hizmetleri de sağlamaktadır.

Marka: İstanbul Kozmetik Medikal Model: limqswitch
Lim-Q Dövme Silme CihazıDövmeler, zaman içinde değişen tercihler nedeniyle bazen istenmeyen hal alabilirler. Ancak endişelenmeyin, Lim-Q dövme silme cihazı bu sorunu çözmek için tasarlanmış etkili yöntemler sunar.- Segmentinin en ileri teknolojisini kullanır.- Ağrısız ve acısız işlem.- San..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: HeleniSS Model: limpiospain
 Limpio Q-Switch Dövme Silme Cihazıİstenmeyen dövmelerinizle, Memnun olmadığınız kalıcı makyajınızla, Artık sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz ..! Hepsini silip süpüren İspanya’nın temizlik simgesi Limpio.- Android sistemini akıllıca kontrol eden Samsung işlemci.- Android OperaWng sistemi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Hiper Pro Model: Hiper-Pro3
Tüm Renk Dövmeler ve Carbon Peeling Uygulamaları İçin Konforlu Çözüm İstenmeyen dövmelerinizle, Memnun olmadığınız kalıcı makyajınızla, Artık sonsuza kadar yaşamak zorunda değilsiniz..!TÜM ÇEŞİT CİLT LEKE VE DÖVMELERDE EN BAŞARILI SONUÇLAR Hiper Q-Switch ile elde edilebilir• Işık dokuya nüfuz..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)