Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

Sensitive Teenage Hassasiyeti Olan Ciltler

Sensitive Teenage Hassasiyeti Olan Ciltler
Sensitive Teenage Hassasiyeti Olan Ciltler
Görüntülenme Sayısı: 17125
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

HISTOMER SENSITIVE SKIN FORMULA - HASSAS CİLTLER İÇİN YENİLİKÇİ CANLANDIRICI BAKIM

Histomer hassas cilt formülü, içerden cildi canlandıran ve yeniden yapılandıran yaşam enerjisinin gerçek konsantresi olan bitki kök hücrelerinin (Histomerik Hücreler) değerli özlerini içerir. Aynı zamanda hassas ciltlerin en çok maruz kaldıkları hasarları tamir eden güçlü yenileyici bileşiği (Repair Complex CLR) içerir. Yenilikçi maddelerin sayesinde, Histomer hassas cilt formülü, dış faktörlere karşı aşırı hassasiyeti azaltır, derinlemesine cilt dokularını canlandırır, yeni, güçlü ve daha korumalı bir cildin oluşumunu sağlar ve genel olarak cildin kızarmasını ve kapiler yüzeylerinin genleşmesini ortadan kaldırır.

Aktif içerikler:

• -Dikenli mersin bitkisi

• -Beyaz nilüfer çiçeği özü

• -Tilirosid, Sodyum Hyluronat

Sensitive Skin Formula Cleansing Gel 200 ml

Tamamen hafif temizleme jeli. Ciltte gerginlik yaratmadan yumuşakça temizler. Cildi sakinleştirir, cilt yüzeyindeki kentsel kirlilik ve serbest radikallerin zararlı etkilerinden cildi arındırır. Tonik gerektirmez

Sensitive Skin Formula 24H Soothing Cream 50 ml

Bir çok yararlı etkisi olan yumuşak ve hafif bir krem. Sabahları uygulandığında, doğrudan kan dolaşımına etki eder ve kapilerleri, güneş ışınlarının ve kirletici ajanların zararlı etkilerinden korur. Cildi derinlemesine nemlendirir, yeniler ve parlaklaştırır ve kırışıklıkların, kızarma ve siyah noktaların yok edilmesine yardımcı olur. Akşamları uygulandığında, cildin oksijen almasını ve zehirlerden arınmasını sağlamak için gece boyunca dinlenmenin avantajını kullanır, hücrelerin biyolojik mekanizmalarını canlandırır ve güneş ışınlarının ve çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı savaşır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi