Hotline
Hemen Ara
Menu
Your Cart

LiLiax Tırnak ve Cilt Mantarları Jel Ürünleri Günlük Serisi

LiLiax Tırnak ve Cilt Mantarları Jel Ürünleri Günlük Serisi
LiLiax Tırnak ve Cilt Mantarları Jel Ürünleri Günlük Serisi
Görüntülenme Sayısı: 23026
0,00TL
Vergiler Hariç: 0,00TL

Lilax ayak bakımında basit ama etkili bir ürün ailesidir. İçerisinde barındırdığı ürünler pek çok ayak problemlerinizi ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

*Kuruluk ve pürüzlülük

*Nasır

 *Aşırı ter ve kötü koku

*Ayaklarda mikoz

*Farklı çeşitlerde cilt lezyonları

Liliax Myco Gel 30 ml

KONSANTRE KORUYUCU JEL: Konsantre arındırıcı ve koruyucu jel mantar enfeksiyonlarına ve çeşitli diğer bozukluklara maruz kalan parmaklarda kullanılır. Ayrıca diyabetik ayak problemlerinin giderilmesin için uygundur.

Aktif İçerikler: Lilium AG kompleksi (patentli beyaz zambak, gümüş iyonları, Üre, timol kristali özütü), metalik gümüş, laurik asit, izlandalı yosun parçacıkları.

Liliax Myco Spray 30 ml

KONSANTRE ANTİSEPTİK: Antiseptik, yenilenen, onarıcı ve koruyucu bir etkiye sahiptir. Bu ürün mantar enfeksiyonlarına ve çeşitli diğer bozukluklara maruz kalan parmak ve tırnaklarda kullanılır. Ayrıca diyabetik ayak problemlerinin giderilmesinde uygundur.

KULLANIMI: Etkilenen alanlarda günde 1-2 defa püskürtün ve tamamen kurumaya bırakın. Ürün tırnak ve ayak parmakları arasında uygulanabilir. Uygulamaya, probleme bağlı olarak birkaç hafta (2-8 hafta) devam ettirilmelidir.

Aktif İçerikler: Lilium AG kompleksi (patentli beyaz özü, gümüş iyonları, Üre, timol kristali), climbazole, laurik asit, İzlanda yosun.

Liliax Deodor Cream 75 ml

KONSANTRE ANTİSEPTİK: Ayakların aşırı terlemesini ve mantar oluşumunu önler. Ayak problemlerinin giderilmesi için uygundur.

KULLANIMI: Her iki ayak üzerinde esas olarak taban ve ayak parmakları arasında yoğunlaşıp az miktarda ürün uygulayın.

Aktif İçerikler: Lilium AG kompleksi (patentli beyaz zambak özü, gümüş iyonları, üre, timol kristali), Hawthorn özü, Klorhidrol.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi